Dnia 26 września 2018 roku Komisja Wyborcza w składzie: Weronika Rainko, Aleksandra Sokołowska, Alicja Goździak przeprowadziła wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Nad poprawnym ich przebiegiem czuwał p. Andrzej Wiśniewski. W wyborach oddano 100 głosów. 

14 września 2018 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Dominika Dzido, Dominika Skorupska, Karolina Szymanek, Radosław Pieniak, Aleksandra Dzido, Klaudia Deląg uczestniczyli w konferencji pt. „Młodzi na rynku pracy”. Spotkanie odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Jego organizatorem był Wojewódzki Urząd Pracy.

30 listopada 2017 r. w naszej szkole zakończyła się akcja charytatywna „Polacy – Rodakom”, w której cała społeczność naszego Zespołu Szkół zbierała artykuły spożywcze dla rodaków zza wschodniej granicy. Tak niewiele potrzeba, aby podzielić się z potrzebującą osobą. Właśnie z tą myślą przystąpiliśmy do tej akcji.

14 grudnia 2017 r. w naszej szkole zakończyła się akcja „Góra Grosza”. W tegorocznej akcji udało nam się zebrać ponad 236 zł. Największą kwotę pieniężną zebrali:

- w liceum:

Back to top